Türkiye’de her geçen yıl hızla büyüyen ve gelişen ambalaj baskı sektöründe yer alan üretici firmaların baskı prosesi ile ilgili her türlü yedek parça, ara ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. En iyi baskı için müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve rekabet gücü yüksek ürünleri, en hızlı ve güvenilir şekilde tedarik etmek ana hedefimizdir.

UZE AMBALAJ, ofset ve esnek ambalaj endüstrisinde kullanılan merdane ve sleevelerin üretim ve pazarlanmasından ileri gelen ve uzun yıllara dayanan genel sektör bilgi ve birikimiyle kurulmuştur. UZE AMBALAJ, bunun için kendi alanında en iyi ve iddialı firmalarla çalışmaktadır. 2013 yılının başından itibaren Alman POLYWEST Kunstsofftechnik, sleeve ve adaptör sistemleri ve İsveç PRIMEBLADE Sweden AB Doctor Blade sıyırma(rakle) bıçakları üretici firmalarının Türkiye tek temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.

2013 yılı sonundan itibaren firmamız Amerikan menşeili ilk seramik aniloks üreticisi olan HARPER Asia/Pasific markasını ve  Hollanda meşeli klişe yıkama makinası ve basılı film temizleme makina üreticisi POLYMOUNT firmasını bünyesinde temsil etmeye başlamıştır.2014 yılı Ağustos ayı itibarı ile İngiliz menşeili JMHEAFORD Klişe Montaj ve Prova sistemlerini de ülkemizde temsil etmektedir.

2015 Şubat itibari ile dünyaca ünlü ve Corona teknoljisinin mucidi VETAPHONE Corona & Plasma Makinalarını ve yedek parçalarını temsil etmeye başlamıştır.

2016 yılı itibari ile İtalyan menşeili dilme makineleri üreticisi TEMAC ve Alman menşeili kauçuk merdane / sleeve üreticisi MITEX firmalarının ürünlerini ve son olarak 2017 itibaren sektörün öncüsü 70 yıllık etiket flekso baskı makinası MARK ANDY ve Sarma/dilme ve kontrol makinası ROTOFLEX markasını Türkiye piyasasına sunmaya başlamıştır.