Ultrasonik Aniloks Yıkama Makinesi

Alphasonics Ultrasonik Temizleme aniloksu ve silindiri sağdan sola %100 temizler. Baskı kaliteniz düşmez. Her gün temizlenen anilokslarda ortalama 5-10 dk, haftada bir olanlarda ortalama 15-20 dk gibi kısa bir sürede temizler ve 1/10 solüsyon kullanımıyla operasyon maliyeti çok düşüktür.

Alphasonics

Alphasonics Alphaplus

 10 Ekim 2019 Perşembe  Ahmet Yılmazcan

Alphaplus büyük silindir sistemleri, baskı endüstrisinde büyük, ağır veya özel aniloks ve gravür silindir temizliği standartlarını yükselten seçenekler sunar.

Devamı

Alphasonics Melanie

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Alphasound veya Betasound varyantlarında mevcut olan Melanie, en uygun fiyatlı tezgah üstü temizleme sistemimizdir, ancak aynı anda bir, iki, üç, dört veya altı silindiri temizleyebilir.

Devamı

Alphasonics Mia

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Tezgah üstü rulo temizleme ekipmanı olan Mia serisi, normalde sadece yüksek özellikli ünitelerde bulunan teknik özelliklere sahip son derece uygun fiyatlı bir sistemdir.

Devamı

Alphasonics Megan

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

PLC kontrolü ile operatörler çeşitli temizleme seçeneklerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir. Sistem her döngünün sonunda kendisini otomatik olarak en hassas ayara alır.

Devamı

Alphasonics Miranda

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Miranda serisi, yüksek kalitede Alphasound teknolojisini uygun fiyata garanti eder. Titiz standartlara göre üretilen Miranda, dünyanın dört bir yanındaki matbaalarda bulunabilir.

Devamı

Alphaclean Solüsyonları

 8 Nisan 2020 Çarşamba  Ahmet Yılmazcan

Alphaclean kimyasal ürünleri, Ultrasonik temizleme sisteminde kolay ve hızlı temizlik için özel olarak tasarlanmıştır.

Devamı

Alphasonics Hakkında Bilgiler

 24 Mart 2020 Salı  Ahmet Yılmazcan

Alphasonics markası altında, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ve bütçeye uygun ultrasonik temizlik sistemleri üretiyoruz.

Devamı
+