FlexPak - Paket Sızıntı Dedektörü

FlexPak; Paket Sızıntı Dedektörü periyodik kontrollerinizi son derece kolay ve güvenli bir biçimde yapmanıza yardımcı olur.

Paket Sızıntı Dedektör Cihazı sayesinde poşetler, torbalar, yan köşebent torbalar, alt mühür keseleri vb. paketler için kalite kontrol ve sızıntı tespiti yapılmasını mümkün kılmaktadır. Örnek kullanım alanları gıda ambalajları veya tıbbi ambalaj uygulamaları şeklindedir.

Avantajları:

  • Kapak bölümünde sağlam paslanmaz çelik kulplar kullanılmıştır.
  • Kapak düzeneği için, paslanmaz çelik havalı yay kullanılır. Zahmetsiz ve çok yönlü bir işlem ile kullanımı kolaylaştırır.
  • Tüm pnömatik bağlantı parçaları paslanmaz çeliktir.
  • Sağlam paslanmaz küresel vana kullanılmıştır.
  • Basit ve verimli tasarımı ile daha az pnömatik bağlantı kullanılmıştır. Bu da potansitel olarak karmaşık pnömatik sistemlere göre daha düşük kaçak riski oluşturur.
  • Oldukça dayanıklı paslanmaz döküm çelik menteşeler mevcuttur.

FlexPak - Paket Sızıntı Dedektörünün çalışması için; basınçlı kuru hava, su kaynağı ve su tahliyesi gereklidir. Vakum seviyesi 90 kpa kadar ayarlanabilir. Hava beslemesi min. 5.5 bar ve 6.1 l/s olmalıdır. Mineralsiz temiz su kaynağı kullanılmalıdır. Su düzenli olarak belirli periyotlarla değiştirilmelidir. Hava beslemesini 1/4 NPT (bir çeyrek) paslanmaz çelik dirseğe bağlayın. Hava hattı için iç çapı en az 0.5 inc (13 mm) olmalıdır. Hava bağlantısı için, paslanmaz çelik dirseğe paralel, siyah rondela sahip paslanmaz çelik tabanın arkasındaki delikten geçirilebilir.

+