Dünyanın Önde Gelen Dar En Flekso ve Dijital Baskı Makinaları

70 yılı aşkın uzmanlığa sahip baskı endüstrisinin öncüsü Mark Andy, makinelerden ekipmanlara, servisten sarf malzemelere kadar iş ihtiyaçlarınızın tümü için tasarlanmış eksiksiz bir yaşam döngüsü çözümü sunar.

Mark Andy

Pro serisi

 31 Mayıs 2023 Çarşamba  UZE

Mark Andy PRO Serisi, geleneksel etiket üretimi için ideal flekso baskı makinesidir. Daha eski, sıralı mekanik ekipmanların güncellenmesi ve gelişmekte olan pazar fırsatları için idealdir.

Devamı

Evolution Serisi

 23 Aralık 2020 Çarşamba  UZE

Evolution Serisi giriş seviyesi etiketlerden tam filme basabilme yeteneğine kadar yüksek kalite ve verimlilik seviyelerinden ödün vermeden ulaşılabilir, tam servo garantisi sağlar.

Devamı

Performans Serisi

 2 Aralık 2018 Pazar  Ahmet Yılmazcan

Performans Serisi, kârlılığı artırmak ve etiket baskısı taleplerinizdeki değişikliklere hem şimdi hem de gelecekte yanıt vermek üzere tasarlanmıştır.

Devamı

Dijital Seriler

 2 Aralık 2018 Pazar  Ahmet Yılmazcan

Dijital Serisi, hedeflerinize ulaşabilmek için doğru teknolojiyi iş akışınıza entegre eden ve işletmenizi ileriye taşımanızda size yardımcı olan çözümler sunar.

Devamı

2200

 2 Aralık 2018 Pazar  Ahmet Yılmazcan

Mark Andy 2200, genişlik gerilim yönetimi, kendiliğinden hizaya giren kasetler ve üstün kurutma ve kürleme sistemleri ile matbaa işleriniz için esnek ve verimlidir.

Devamı

Kameralı Klişe Bağlama

 2 Aralık 2018 Pazar  Ahmet Yılmazcan

VPM 400 çoklu kamera konumları, gelişmiş bir video sistemi ve ayarlanabilir montaj masası sağlayarak klişenin en hızlı şekilde montajlanmasını sağlar.

Devamı

Opsiyonlar

 30 Kasım 2018 Cuma  UZE

QCDC - Gizmo - Delam/Relam - Web Turn Bar - Waste Wind Up - Cold Foil/Hot Foil - Digital Screen ve diğerleri.

Devamı
+