Makineler

Expert Grup

 8 Temmuz 2020 Çarşamba  Adnan Bey

Expert Grup; Cotec, Inprint, Expert markaları esnek ambalajdan kağıt endüstrisine kadar flekso ve kaplama ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımları ile size en iyi çözümü sunar.

Devamı

Goebel IMS

 16 Haziran 2020 Salı  Adnan Bey

Goebel IMS, kağıt ve karton, film ve alüminyum folyo, aseptik ambalaj ve diğer özel malzemelerin üretim süreçlerinde kullanılan dilimleme ve sarma teknolojileri üretir.

Devamı

FlexPak

 26 Haziran 2019 Çarşamba  Ahmet Yılmazcan

FlexPak; Paket Sızıntı Dedektörü periyodik kontrollerinizi son derece kolay ve güvenli bir biçimde yapmanıza yardımcı olur.

Devamı

Mark Andy

 30 Kasım 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Mark Andy, dünyanın önde gelen dar, orta en baskı ve son işlem makine üreticisidir. Makinelerden ekipmanlara, servisten sarf malzemelere kadar ihtiyaçlarınızı karşılar.

Devamı

Rotoflex

 30 Kasım 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Kesme, dilimleme ve geri sarma ekipmanlarında bir dünya lideri olan Rotoflex, yüksek hacimli etiket dilme, kontrol ve sarma için tasarlanmış operatör dostu makineler sunar.

Devamı

JM Heaford

 2 Aralık 2018 Pazar  Ahmet Yılmazcan

Üst düzey görüntü kalitesi ve klişe montajı sağlayan, opsiyonel yatırımlar ile upgrade edilebilen, rotogravür ve flekso baskı için prova baskı makineleri sunmaktadır.

Devamı

Vetaphone

 1 Aralık 2018 Cumartesi  Ahmet Yılmazcan

Vetaphone, Korona teknolojisini 1951 yılında icat etmiştir ve koronanın mucididir. Korona teknolojisine dair ihtiyacınız ne olursa olsun Vetaphone korona sistemi size çözümler üretir.

Devamı

Alphasonics

 30 Kasım 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Alphasonics markası altında, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ve bütçeye uygun ultrasonik temizlik sistemleri üretiyoruz.

Devamı

Polymount

 30 Kasım 2018 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Polymount, esnek ambalaj endüstrisinde yenilikçi ve tasarruf sağlayan klişe yıkama makinesi ve patentli basılı film temizleme makinesi üreten öncü global bir firmadır.

Devamı
+