Makineler

Mark Andy

 1 Ağustos 2020 Cumartesi  Ahmet Yılmazcan

Mark Andy, dünyanın önde gelen dar, orta en baskı ve son işlem makine üreticisidir. Makinelerden ekipmanlara, servisten sarf malzemelere kadar ihtiyaçlarınızı karşılar.

Devamı

Polymount

 7 Temmuz 2020 Salı  Ahmet Yılmazcan

Polymount, esnek ambalaj endüstrisinde yenilikçi ve tasarruf sağlayan klişe yıkama makinesi ve patentli basılı film temizleme makinesi üreten öncü global bir firmadır.

Devamı

Alphasonics

 6 Temmuz 2020 Pazartesi  Ahmet Yılmazcan

Alphasonics markası altında, geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ve bütçeye uygun ultrasonik temizlik sistemleri üretiyoruz.

Devamı

Heaford

 5 Temmuz 2020 Pazar  Ahmet Yılmazcan

Üst düzey görüntü kalitesi ve klişe montajı sağlayan, opsiyonel yatırımlar ile upgrade edilebilen, rotogravür ve flekso baskı için prova baskı makineleri sunmaktadır.

Devamı

Vetaphone

 4 Temmuz 2020 Cumartesi  Ahmet Yılmazcan

Vetaphone, Korona teknolojisini 1951 yılında icat etmiştir ve koronanın mucididir. Korona teknolojisine dair ihtiyacınız ne olursa olsun Vetaphone korona sistemi size çözümler üretir.

Devamı

Rotoflex

 3 Temmuz 2020 Cuma  Ahmet Yılmazcan

Kesme, dilimleme ve geri sarma ekipmanlarında bir dünya lideri olan Rotoflex, yüksek hacimli etiket dilme, kontrol ve sarma için tasarlanmış operatör dostu makineler sunar.

Devamı

Presstek

 17 Mart 2021 Çarşamba  UZE

Üreticiler, daha kısa sürede iş bitimi, daha hızlı geri dönüş süresi ve baskı kalitesinden ödün verilmemesini istemektedir. Mark Andy, Presstek markası ile birlikte bu doğrultuda tüm baskı hizmeti sağlayıcıları için çevre dostu çözümler sunmaya hazır. 

Devamı

FlexPak

 26 Haziran 2019 Çarşamba  Ahmet Yılmazcan

FlexPak; Paket Sızıntı Dedektörü periyodik kontrollerinizi son derece kolay ve güvenli bir biçimde yapmanıza yardımcı olur.

Devamı
+