PrimeBlade, tüm çalışma hayatları Doctor Blade rakle bıçakları üreten firmalarda geçmiş çok tecrübeli kişilerin kurduğu İsveç menşeli bir firmadır. Baskı sektöründe yenilikçi düşünce ve projeleri gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. PrimeBlade’i rakiplerinden ayıran en önemli fark %100 en üst kalite İsveç çeliğini hammadde olarak kullanmasıdır. İsveç çeliği en kaliteli çelik olarak kabul edilmektedir.

PrimeBlade

Açı Ölçer

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Rotogravür Baskılarda Bıçak ömrünüzün uzun olması ve en verimli kullanılmasını kontrol edebilmek amacı ile sunulmuştur.Rotogravür baskılarda bıçak açısının 55-65 derece arasında olarak tavsiye edilmektedir.

Devamı

PrimeBlade Dr.Blade Cutter

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

PrimeBlade kesici hazne boyuna göre tam uzunluklarda bıçakların kesimini kolaylaştırır. Pratik ve verimli kullanıma sahip bir yapı ile baskı hazırlık sürecini hızlandırmaktadır. Özel kesici çelikten yapılmış yüksek kaliteli bıçak ile üretilmektedir.

Devamı

PrimeSeals / Conta

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Modern ve yüksek hızlı makinelerde yüksek friksiyon ve ısıya karşı contanın kapattığı bölgede kurumuş mürekkep kalıntılarının birikmesini önlemek amacıyla standart ve uzun ömürlü End seal / conta tiplerimiz.

Devamı

PrimeBlade / Rakle Bıçağı

 12 Mart 2019 Salı  Ahmet Yılmazcan

Flekso, rotogravür, oluklu mukavva, ofset baskıda ve diğer baskı tiplerinde %100 İsveç çeliği ve patentli Nano teknoloji seçenekleri ile Dr. Blade tiplerimiz.

Devamı
+