Evolution Serisi

Evolution Serisi, kanıtlanmış Mark Andy mühendislik ve teknolojisiyle desteklenen, sektördeki üreticilere bugünden gelecekteki uyumluluk için ileriye dönük bir güvence ile ihtiyaçlarını karşılayan ölçeklenebilir bir çözüm sunan kullanımı kolay bir platformdur.

checkmark iconÖlçeklenebilirlik

Her sektör üreticisi düşünülerek üretilen bu model, yalnızca bugün için ihtiyacınız olan seçeneklere yönelirken aynı zamanda modüler yapısı sayesinde gelecekte de karlı bir yola girmenizi sağlıyor.

checkmark iconKalite

Kusursuz, bağımsız mürekkepleme ve baskı, sağlam kesim ünitesi seçenekleri ve hassas gerginlik kontrolü ile yüksek kaliteli etiketler ve film üretimi garanti edilir.

checkmark iconKarlılık

Register performansı, elle tutulur fire tasarrufu ve daha az malzeme kullanımı, kârlılığınız üzerinde önemli bir etki sağlar.

checkmark iconVerimlilik

Baskı ve kesim istasyonları için hızlı değişimler Evolutions Serisinden geçer ve iş değişim süresini azaltarak günlük kapasite sınırlarını artırır.

checkmark iconDestek

Sektörün en büyük global servis ekibiyle, başarılı olmanız için Mark Andy tarafından destekleniyorsunuz. Teknik servisin ötesinde, ortaklarımıza aynı zamanda işletme gelişim danışmanlığı, uygulama uzmanlığı ve gerçek bir çözüm ortağından beklenecek tüm parçaları ve sarf malzemelerini sunuyoruz.
Yüksek kalite ve verimlilik seviyelerinden ödün vermeden ulaşılabilir, tam servo garantisi sağlar. Giriş seviyesi etiketlerden tam film basabilme yeteneğine kadar, Evolution Serisi, iş gereksinimleriniz genişledikçe gelişmek için ölçeklenebilirken yalnızca gerekenleri içerecek şekilde yapılandırılmıştır.

Evolution-Press-web


Teknik Özellikler

Genişlik;

13/17 inch (330/430 mm)

Maksimum Hız;

750 fpm (230m/min)

Kalınlık;

0.5 mil - 12pt (12-305 micron)

Baskı Tekrarlama Aralığı;

5.5 - 24 inch (140-610mm)

Kalıp Tekrarı;

Maks 26 inç'e kadar (660 mm maks)

Çözücü Kapasitesi;

40 inch (1016mm)

Sarıcı Kapasitesi;

40 inch (1016mm)


Screenshot_4

+