CeramClean II

• Aniloks ve krom merdane temizleme kremidir. PH derecesi 10,7 olduğundan asidik değildir.
• Öncelikle su, uv ve solvent bazlı mürekkep, ayrıca tutkal ve kaplamaların temizliği için uygundur.
• Merdane üstünde beklemiş, temizlenmesi zor, çeşitli makine sistemlerinde yıkama işlemi gördükten sonra halen temizlenmemiş lekeler ve bölgelerde çok etkilidir. CeramClean II mükemmel bir temizleme kremidir.
• Özellikle CeramClean SOLV-IT ile birlikte kullanıldığında periyodik bakım için idealdir.

Kullanımı: Baskı sonrasında aniloks merdanelerinizi makine üzerinde bekletmeden çıkarıp uv ve su bazlı mürekkep kullanımında ılık su ve uygun bir bez kullanarak silin. Solvent bazlı mürekkep kullanımında aynı işlemi solvent ile uygulayın. Ürünü çalkaladıktan sonra aniloks uzunluğuna ve kirlilik derecesine göre üzerine madeni para büyüklüğünde (yeterli miktarda) CeramClean II uygulayın. Harper paslanmaz çelik özel fırçası (veya benzer bir fırça) ile dairesel hareketlerle CeramClean II uygulanan bölgeyi fırçalayın. Daha sonra ılık su veya solvent ve uygun bir bez yardımı ile iyice durulayınız. Başka bir temizlik ürünü kullanmanıza gerek kalmaz. Kullanırken alerjik reaksiyon olma ihtimaline karşı ince bir eldiven ve koruyucu gözlük önerilir.

Beklemiş anilokslar veya periyodik temizlikleri kolaylaştırmak için merdanelerinizi CeramClean SOLV-IT ile spreyleyip önerildiği gibi bekletebilirsiniz. Hemen ardından durulayın ve CeramClean II uygulayın.

+