RUBBER&CO - İÇ SLEEVE

ic_sleeve

RUBBERBASE – İç Sleeve

Cam elyafıyla kuvvetlendirilmiş fiberden yapılmıştır. Farklı kauçuk kaplamaları ile kaplanabilir. RUBBERBASE yaklaşık 1.0mm et kalınlığına ve üretimin sonunda cam elyaf sleeve ile uygulanan özel bir işlem ile belirli bir yüzey sertliğine sahiptir. Bu işlem sayesinde kauçuk ile optimum yapışma sağlanır. Konik RUBBERBASE sleeveleri gravür baskı silindirler için kullanılmaktadır. B-tipi (iletken olmayan) ve C-tipi (iletken) olarak iki tipi mevcuttur. Kullanım yerine göre değişmek üzere farklı tip kauçuk ve shore sertliklerinde üretilebilirler.

TWIN

Kauçuk kaplama sleevlerin kullanımı, farklı baskı repeteleri (çevreleri) yüzünden bir başka deyişle kauçuk kaplamanın kalınlığı sebebiyle baskı kalitesinin bozulmasıyla problem yaratabilir. Adından da anlaşılacağı gibi TWIN sleeve teknik anlamda beraber kullanılması imkansız gibi gözüken iki elemanı kombine etmektedir:

İçte kalın poliüretan-elostomer ve dışta olabilecek en ince kauçuk kaplama.TWIN özellikle farklı baskı dönüşlerinden kaynaklanan sorunları aşmak için sabitlenmiş milli baskı makinelerinde kauçuk kaplamalı sleeveleriN rahatlıkla kullanılabilmesi için faydalı olmaktadır.

+